Reply on: matej #52949:
To by aj mna zaujimalo, co a ci tu bude jazdit. Bo peniaze co zhanal magistrat (5 mld) vychadzali tusim len na stavebnu cast. Ak sa pletiem tak sa ospravedlnujem.p.s.: A dufam ze uz nebudu dalej ukrajovat aspon z tej trochy penazi co maju, ale zacnu aj cosi robit.

Ako doteraz.
ktorý bol zverejnený na začiatku leta čo predpokladá zvýšenie hodinovej prepravnej kapacity."
AAA
1. pokračovať Rusovskou cez železnicu, ďalej Jantárovou na starý most.
2. podľa mňa menej pravdepodobný variant (viac vozokm) na Kúpalisko Matador. Odtiaľ cez Rusovskú a Viedenskú na Starý most.
Ak by otáčala na Rusovskej pôjde pravdepodobne naspäť Viedenskou na Starý most.
Re #52936 inTony: Iba si zabudol, že na tejto radiále dôjde k zhoršeniu cez víkend, teraz 5x3=15 vlakov/hodina (linkový interval 20 min), ponovom linkový interval síce 15 min. no iba 3 linky teda 3x4=12 vlakov/hodina.