Reply on: matej #52949:
To by aj mna zaujimalo, co a ci tu bude jazdit. Bo peniaze co zhanal magistrat (5 mld) vychadzali tusim len na stavebnu cast. Ak sa pletiem tak sa ospravedlnujem.p.s.: A dufam ze uz nebudu dalej ukrajovat aspon z tej trochy penazi co maju, ale zacnu aj cosi robit.

Ako doteraz.
ktorý bol zverejnený na začiatku leta čo predpokladá zvýšenie hodinovej prepravnej kapacity."
Sommelier
http://maps.google.com/
Prepnite na Sattelite,
Search for Bratislava (ulicu Vam to nezoberie)
Plne weekendove vozovne zo satelitnej perspektivy a omnoho viac...
Su to tak 5 rokov stare zabery, ale potesi...