Reply on: S499.1023 #52742:
Však Ďurkovský vraj pre noviny povedal, že uvažuje o tom, že niektoré linky by mohola prevádzkovať súkromná spoločnosť. Aby to potom nedopadlo tak, že Tu budeme mať nejakého Rakúskeo prepravcu, ktorý bude mať síce super kvalitu, ale zároveň aj rakúske ceny, t.j. bude voziť možno zahraničných turistov. ?
fobust
MiÚ Karlova Ves: Podľ toho šo si napísal je tá križovatka koncpivaná tak, že keď stlačíš dopyt, tak si síce počkáš, ale prejdeš cez celú cestu naraz a plynule. Všimol si si, keď si tadiaľ prechádzal, že by kvôli tvojemu "domahaniu sa dopytu" bola zdržaná elektirčka? Ak áno, tak to treba doladiť a stanoviť kto má prednosť, ak nie, tak je všetko v úplnom poriadku. Pozri, ak by si musel pri ceste cez cestu zažiadať dopyt na každom semafóre zvlášť, tak by sa určite našla kopa ľudí, ktorí by na to nadávali. A navyše, ak by dostali zlenú na prvom prechode, tak cez koľaje by išli tak či tak aj na červenú. Ako pri Poluse.