Ahoj ľudkovia,
chcem sa spytat, zo zastavky Hodžovo namstie to na Farskeho trva podla vyvesene cestovneho poriadku presne 10 minut. Kupim si 10min cestovny listok, cvaknem, uz sme na Jungmannovej, tj. posledna zastavka pred Farskeho, ale pozeram, ze ficime uz 11 minut, hm, pride revizor...a? Ja mam v ruke 10 minutovi listok, cvaknuty pred 11 minutami. Mam pravo sa obhajovat ze na cestovnom poriadku je napisane 10min, tak som si kupil iba jeden 10min listok a to ze sa soferovi nepodarilo dostat tam v riadnom case nie je moj problem? Ako to funguje, ake su "Terms of use"?
chcem sa spytat, zo zastavky Hodžovo namstie to na Farskeho trva podla vyvesene cestovneho poriadku presne 10 minut. Kupim si 10min cestovny listok, cvaknem, uz sme na Jungmannovej, tj. posledna zastavka pred Farskeho, ale pozeram, ze ficime uz 11 minut, hm, pride revizor...a? Ja mam v ruke 10 minutovi listok, cvaknuty pred 11 minutami. Mam pravo sa obhajovat ze na cestovnom poriadku je napisane 10min, tak som si kupil iba jeden 10min listok a to ze sa soferovi nepodarilo dostat tam v riadnom case nie je moj problem? Ako to funguje, ake su "Terms of use"?
A je vysoka tak 15cm, 30 urcite nie
tomas1
--------
... nulová potreba investícií do obnovy < keby to bola pravda, je DPB lacnejší ?, ale z dlhodobého hľadiska musí investovať rovnako ako súkromníci, lenže na to nemá tak sa to bude predražovať, cestujúci budú aj tak odchádzať.
Sekundárnym dôsledkom budú obrovské investície do IGK infraštruktúry. Preto je treba znormálniť kvalitu čím skôr - jediná možnosť, súkromný kapitál.
Ak to zhrniem, tak neočakávam nejaké kolosálne úspory v dotáciach na MHD, ale kolosálne zvýšenie kvality. Snáď si nemyslíš, že súkromníci prídu do BA s Ik28x a 15 ročnými Vrakosami?
Čo rozumieš pod pojmom "nejaké jednoznačne nadšené závery"?
A vo Viedni asi trochu viac používajú mozog, preto si spočítali, že ujo Richards to vie urobiť výhodnejšie, inak by mu to nedali.