To co tam ma hore te nizkopodlazny bus? Zasobnik na vodu alebo co? http://www.imhd.sk/transport/?w=372f2833232930ef392b342f26ea&u=f6f2f0edf5f0f0f2&no=7&id=27302aeef1f021f5f2f5f121ef2f272529241f2e2133
To bude aj na budúci rok to isté DPB
fobust
Prveho menovaneho som urcite nevolil. Toho druheho som uz volil. S nadejou v lepsie zajtrajsky zjavne zbytocnou. Ake je teda riesenie? NEVOLIT? Vcul bud mudry.