Reply on: Red-Hawko #52343:
"Len tak mimochodom, eliny a trolejbusy zacnem uznavat a obdivovat az v tedy ked sa elektrina bude vyrabat VYHRADNE IBA z vyuzivanim prirodnej energie..." Elektrická energia je úplne rovnako "prírodná", ako nafta, zemný plyn a benzín.
fobust
Tak moment, ja som si tu "moju" MHD nedokurwil, ano?! Ze to spravil nejaky Moravcik s hornej dolnej? A ze sa v tom za Durkovskeho uspesne pokracuje? To je nieco ine.... To mas ako keby si prehlasil, ked bol u moci Meciar, ze si to slovaci dokurwili sami....