Reply on: TeBeCe #50059:
na Vinohradoch "P" nie je, takze to nie je predzvest... rozhodne to je vyladene skvele, to cakanie pripomina tatransku elektricku, ked caka v Hagoch na prichod supravy z protismeru... predpokladam ze to este nemaju cele ozivene, takto to predsa nemoze fungovat.
Malic
Inak mam trochu dilemu, co mam zakliknut ako moznost, ked cestujem MHD denne, bez ohladu na to kolko stoji