Spectre:
To je dovod preco sa snazim nediskutovat s bezmozgovymi kretenmi a idiotmi. Nic nepochopia, pricom je jedno ci su naozaj natolko sprosty alebo fakt nechapu.... ?
To je dovod preco sa snazim nediskutovat s bezmozgovymi kretenmi a idiotmi. Nic nepochopia, pricom je jedno ci su naozaj natolko sprosty alebo fakt nechapu.... ?
piol
Hej len tá cesta (cestička) v pozadí sa mi nezdá ... ináč tomu by zodpovedala aj tá konštrukcia vľavo (v nej asi je ten Satur)