Technická otázka:
Prečo je na hlavnej schéme zastávka Kapucínska zobrazená ako "one direction stop"? Pokiaľ viem tak sa tam zastavuje v oboch smeroch. ?
http://www.imhd.sk/ba/index.php?w=f230212d372f2833ef3930212dea&m=272e30eef5f0f9f0f5f0f0f2ef34252933
Prečo je na hlavnej schéme zastávka Kapucínska zobrazená ako "one direction stop"? Pokiaľ viem tak sa tam zastavuje v oboch smeroch. ?
http://www.imhd.sk/ba/index.php?w=f230212d372f2833ef3930212dea&m=272e30eef5f0f9f0f5f0f0f2ef34252933
donats
Hovorí sa o návrhoch na zmeny konečných zastávok niektorých liniek, sťažujú sa obyvatelia z okolia Jasovskej, neviem, ja bývam v okolí Holíčskej.
Návrh:
99: konečná Jasovská (namiesto Antolskej)
ľudia sa vraj tlačia v 98 a myslím, že skôr 99 má "zvážaciu" funkciu a preto by mohla poslúžiť obyvateľom Lúk VIII (Jasovská) smerom k zastávke Lúčanka (95,98) alebo Budatínska (93)
98: konečná Antolská (namiesto Jasovskej)
alebo
95: Antolská (niekto načrtol problém, že by v špičke z lesa každé tri minúty vychádzal autobus, je to v podstate pravda)
98: Vyšehradská...
Vyjadrite sa, prosím.