Reply on: juro #47932:
ja osobne som z ovsista a nepovazujem to az za taku tragediu. clovek len musi zahodit vsetky zvyky a vytvorit si nove. ako niekto spravne povedal, petrzalcania si musia odvyknut, ze sa odvsadial vsade dostanu priamou linkou. tak sa bude z ovsista na patronku alebo do dubravky cestovat s prestupom, no a co? a kapacita na nam. hraniciarov sa nezmeni, ved 83 tam nadalej bude stat, len prazdnejsia...
mimochodom, ludia informovani, mna by zaujimalo, ake busy sa na nove linky budu vypravovat. vie to uz niekto? klbaky na 88 napriklad?
Corgon
Co sa tyka Dubravky a inych miest v Ba to maju tiez na prd. Dufam, ze od 5.9.05 nastane chaoz v pouzivani mhd.
ZRUSTE PASMA 1,2,3 A CASOVE LISTKY!!! NACO BUDEM MAT 10MIN A NACO 30MIN. LISTOK? ZAPCHY NA MOSTOCH SA BUDU VYTVARAT AJ NADALEJ. TO JE DEMAGOGIA,ZE SA VSETKO VYRIESI LEN ROZDRBANIM DOPRAVY V BA.
NAVRH: ZRUSENIE PASIEM A CESTOVNY LISTOK NECH SA ZVYSI NA 20 SK PO CELEJ BA , ZLAVNENY 15 SK BEZ OMBEDZENIA PRESTUPU NA INY SPOJ NA 120 MIN. ? ? ? ?
RESPEKTIVE NECH TO OSTANE TAK AKO TO JE, ALE NECH SA DO CEST.LISTKA NEZARATAVA CAKANIE NA ZASTAVKE SAMOZREJME SO ZRUSENIM PASIEM!
KOMPETENTNI NECH POROZMYSLAJU NAD TYM!!! ? ? ?