Reply on: Vladimír #47884:
Práveže mne sa páči názov SAD pre všetky podniky, len sa čudujem, že v Česku sa názov ČSAD všade nezachoval a tu nie. Ale páči sa mi napr. názov Bus Slezsko, keďže tiež reprezentuje druh dopravy a lokalitu v ktorej pôsobí, mimochodom patrí pod Connex. www.bus-slezsko.cz a www.connex.cz

Tomi
http://www.kamim.sk/doprava/index.php
Ad 1.: Myslím, že SAD BA je na tom najlepšie, ale nad vodou ju drží hlavne medzinárodná doprava.
Ad 3. + 9.: pár čísel tu:
http://www.eurolines.sk/page/profil_sad.asp
Ad 7.: Revízori existujú, ja som však ešte ani jedného nevidel. wow#
Ad 12.: To patrí odjakživa k SAD, myslím, že to tak ľahko nezmeníš. ?
Ad 13.: Určite kompletný CP. Predstav si, že si v Žiline a chceš ísť do Trnavy. Priamy spoj ZA-TT nechodí a ty máš v CP len konečnú Bratislava. Lenže z tých spojov stojí v Trave polovica a ty nevieš presne, ktorý spoj to je. ?
Ad 14.: Podľa mňa všetky alebo takmer všetky.