Reply on: l.cernakova #47898:
a také akože prestúpiť, to sa nedá? Lebo nikdy sa to tak nerobilo??? ?

Ja osobne mám najradšej spôsob b). Prípadne ešte môže byť v nitrianskom formáte, kde je nad každým spojom aj číslo linky, ktorej patrí.
tomas25
ad 14: Do Bratislavy jazdia takmer vsetky podniky (a. s.) SAD zo Slovenska (dialkove linky; prechadzajuce medzinarode linky do Ceska).