No zmeny liniek su katastrofalne! O intervaloch, co mali byt 3 min. tiez! Aky ma vyznam 83 , aby isla z Dostihovej drahy? Budeme prestupovat ako taky klokani!
Co sa tyka Dubravky a inych miest v Ba to maju tiez na prd. Dufam, ze od 5.9.05 nastane chaoz v pouzivani mhd.
ZRUSTE PASMA 1,2,3 A CASOVE LISTKY!!! NACO BUDEM MAT 10MIN A NACO 30MIN. LISTOK? ZAPCHY NA MOSTOCH SA BUDU VYTVARAT AJ NADALEJ. TO JE DEMAGOGIA,ZE SA VSETKO VYRIESI LEN ROZDRBANIM DOPRAVY V BA.
NAVRH: ZRUSENIE PASIEM A CESTOVNY LISTOK NECH SA ZVYSI NA 20 SK PO CELEJ BA , ZLAVNENY 15 SK BEZ OMBEDZENIA PRESTUPU NA INY SPOJ NA 120 MIN. ? ? ? ?
RESPEKTIVE NECH TO OSTANE TAK AKO TO JE, ALE NECH SA DO CEST.LISTKA NEZARATAVA CAKANIE NA ZASTAVKE SAMOZREJME SO ZRUSENIM PASIEM!
KOMPETENTNI NECH POROZMYSLAJU NAD TYM!!! ? ? ?
Co sa tyka Dubravky a inych miest v Ba to maju tiez na prd. Dufam, ze od 5.9.05 nastane chaoz v pouzivani mhd.
ZRUSTE PASMA 1,2,3 A CASOVE LISTKY!!! NACO BUDEM MAT 10MIN A NACO 30MIN. LISTOK? ZAPCHY NA MOSTOCH SA BUDU VYTVARAT AJ NADALEJ. TO JE DEMAGOGIA,ZE SA VSETKO VYRIESI LEN ROZDRBANIM DOPRAVY V BA.
NAVRH: ZRUSENIE PASIEM A CESTOVNY LISTOK NECH SA ZVYSI NA 20 SK PO CELEJ BA , ZLAVNENY 15 SK BEZ OMBEDZENIA PRESTUPU NA INY SPOJ NA 120 MIN. ? ? ? ?
RESPEKTIVE NECH TO OSTANE TAK AKO TO JE, ALE NECH SA DO CEST.LISTKA NEZARATAVA CAKANIE NA ZASTAVKE SAMOZREJME SO ZRUSENIM PASIEM!
KOMPETENTNI NECH POROZMYSLAJU NAD TYM!!! ? ? ?
oveľa rýchlejšie... ?
tomas1
Re #47868 LUK: Napr.:
- možnosť upravovať príspevky - chyby, také aké mám napr. ja v #47864 (na zmenu by bolo automaticky upozornené, takže meniť tajne svoje názory dozadu sa nedá).
- možnosť (aj viacnásobnej) citácie, aby bolo jasné na čo reagujem
- možnosť viacerých tém
- označenie neprečítaných príspevkov (keď prídem po 2 týždňoch z dovolenky dá mi veľa práce kým nájdem to, čo som ešte nevidel, aby som si to zbežne prebehol)
- teoreticky by bolo možné jedno fórum s miestnosťami pre každé mesto
- možnosť miniankety
- ako spomínaš aj obrázky, príp. HTML.
Re #47870 Peon:
5, nemajú všetky rovnaký názov.
13, možnosť a) určite nie! Cestoval som v okolí
Modry a mal som s tých "celých" poriadkov na každej zastávke poriadny guláš!
Podľa mňa by bolo najlepšie CP pre každý spoj zvlášť, ale odchody len z danej zast.(+ info km, cena, čas), s podobným "designom" ako v MHD . Plus mapka okolia s vyznačenými spojmi a zastávkami - tak mi bude hneď jasné, ktoré spoje ma na moju cieľovú zast odvezú. Mapka je veľmi dôležitá, nedomorodcovi taký názov zastávky ako napr. "Píla č.dv.22" povie veľké prd.
Na AS v mestách by mal byť ale panel s mestami a dedinami kde by bol odchod spoja a číslo nástupišťa ( tak ako píše Tomi v #47877 ).
Privítal by som tiež menej výnimiek a intervalový CP.