Reply on: BigMac #44948:
Najlepšie je, že v tomto prípade on za to asi naozaj nemože a má iné starosti - ale keď má debilných podriadených a nevie ich kopnúť do análnej oblasti a vyhodiť na ulicu, tak nech trpí...Inak, 7704II má namontované smerovky tak, aby esteticky ladila z Hejslovenským veľdielom techniky? Keď som ju videl potĺkať sa po JD, zdalo sa mi, že ich má normálne.
Výnimočné, keď na Slovensku niekomu záleží na čistote okolia svojho domova..
S499.1023
Skutočne? Ty by si sa uplatnil na železnici. Vagóny sú špinavé, lebo ich zašpinili cestujúci? Keď sa Ti niekto vybluje pred dvere, tak to tam necháš, lebo si to neoblul Ty? Keď cestujúci nahádžu bordel na zem, lebo na zastávke typu Polus jeden kôš na 24 hodín rogzhodne stačiť nemôže, tak to neupraceme, lebo si to mali odniesť domov?