Reply on: Kikuchi #44277:
No niekde medzi tými dvoma križovatkami... Keby to bolo až tam, to by bolo aj takých 300 metrov... Alebo mám blbý odhad. Tak možno to nie je 100, ale len 50 metrov. Išiel som tadiaľ okolo 23:30.
Neviem teda, či bol alebo nebol vykonaný posledný odchod d-39. Ak nebol, navrhujem podať sťažnosť na DPB a žiadať prešetrenie situácie a vysvetlenie.
Čas vo vozidle sa mi +- zdal v poriadku a tie 3 minúty skutočne meškal (aspoň vzhľadom k času na označovačoch).
Čo sa jej mohlo stať?
R.A.T.P.
Ja viem, ale ak sa zacne realizovat nosny system
na baze tram, tak to tak asi dopadne
Ked uz tram ako nosny system, tak aspon takto:
http://metroporto.fotopic.net/c528647.html
http://metroporto.fotopic.net/c528647.html
http://metroporto.fotopic.net/c528647.html
http://metroporto.fotopic.net/c528662.html
Ale to je asi to iste, ako keby som chcel aby bolo v BA
metro. Takze s dnesnym pristupom ludi co o tom
rozhoduju a financnou situaciou aku mesto ma
to moc nadejne nevidim.