Reply on: jjjjst #44272:
Ja viem, ale ak sa zacne realizovat nosny system
na baze tram, tak to tak asi dopadne

Ked uz tram ako nosny system, tak aspon takto:
http://metroporto.fotopic.net/c528647.html
http://metroporto.fotopic.net/c528647.html
http://metroporto.fotopic.net/c528647.html
http://metroporto.fotopic.net/c528662.html
Ale to je asi to iste, ako keby som chcel aby bolo v BA
metro. Takze s dnesnym pristupom ludi co o tom
rozhoduju a financnou situaciou aku mesto ma
to moc nadejne nevidim.
Neviem teda, či bol alebo nebol vykonaný posledný odchod d-39. Ak nebol, navrhujem podať sťažnosť na DPB a žiadať prešetrenie situácie a vysvetlenie.
milannco
Re #44261 galiyosha: Bývam kúsok od Einsteinovej a vidím pravidelne meškajúce 90tky +XY minút. Takže v tomto prípade zobrazovanie náskokov nehrozí ? . Myslím, že dopravný podnik sa zdráha urobiť pravdivý cestovný poriadok pre túto linku. Spoje počas pracovných dní, ktoré vidím na zast. Einsteinova: smer Nový most: meskanie 1-3 minúty, spoje smer: Vyšehradská (už na prvej zastávke) 1-2 minúty.