Reply on: untrop #44260:
niet začo. Bolo tu ešte doplnené, že to ide iba zo SAV a ide aj linku 506 aj 507. Re #44261 galiyosha: Bývam kúsok od Einsteinovej a vidím pravidelne meškajúce 90tky +XY minút. Takže v tomto prípade zobrazovanie náskokov nehrozí ? . Myslím, že dopravný podnik sa zdráha urobiť pravdivý cestovný poriadok pre túto linku. Spoje počas pracovných dní, ktoré vidím na zast. Einsteinova: smer Nový most: meskanie 1-3 minúty, spoje smer: Vyšehradská (už na prvej zastávke) 1-2 minúty.
Čo sa jej mohlo stať?
R.A.T.P.
(tram variant) rok 2010 :-)) :
http://photo.tramvaj.ru/images/volgogr5/5834b.jpg
http://www.urbanrail.net/eu/kry/bud_rad.jpeg
http://www.urbanrail.net/eu/kry/metallurhiv_1.jpeg
http://www.urbanrail.net/eu/kry/artema_2.jpeg
http://www.urbanrail.net/eu/kry/artema_3.jpeg
http://www.urbanrail.net/eu/kry/zarichnaya_in2.jpeg
http://photo.tramvaj.ru/images/SpecIm/kriviyrig/044.jpg
http://photo.tramvaj.ru/images/SpecIm/kriviyrig/057.jpg