Reply on: milannco #44104:
To je jasná vec, ale ide o prístup ľudí k práci. Čo je nesporne dokázané.Tak napríklad by pravdepodobne všetkým vodičom vadilo, že jazdia v naleštenej uniforme s vozom, ktorý sa na mokro umýva raz mesačne (pokiaľ si ho sami neumyjú). A možno by sa podnik zbavil niektorých kreténov, ktorý by možno išli robiť niekam inam. Totiž, nehovorím, že uniforma je riešením, ale rozhodne by veľmi pomohla.
(takze Tvoj kamos bude asi jeho partner)
Tak tato dvojica to bola.
Sommelier
1. keby sa spravil prieskum koľko vodičov je hrdých na DPB...
Možno by sa zistilo čo je na P a následne čo sa s tým dá urobiť.
2. v porovnaní s všetkými (opravte ma ak som sa sekol) hlavnými mestami EU, iba u nás jazdia vodiči bez uniforiem. A nad tým by som sa možno chcel zamyslieť. Teraz rozmlátená karosa nepríde nikomu srandovná, keď ju šoféruje fešák v rozťahanom tričku.