Reply on: BMko #41328:
Ale aj tie kolesá tu sú už niekoľko rokov, vieme aké sú snimi problémy a zrejme niekto dostáva do vrecka za to, že ich DPB berie. Prečo tu to a teraz nepomenovať a nie zarkývať ľudí, ktorí nerobia veci tak ako majú.Re #41350 Papyr: Neviem teda, ktoré sú sedačky Arianne, ale horšie ako náš T3 laminát sú sedačky v ULF-och. Na ničom horšom som nesedel. Po jednej zastávke som sa radšej postavil.
Re #41353 Vševedko: Mojej priateľke sa laminát v T3 začal páčiť, až keď som ju minulú zimu upozornil na vyhrievanie sedadiel. (teda ak funguje) Vtedy pripustila, že nie sú až také hrozné. A dokonca cez zimu skúša, ktorá kúri ☺ aby jej nebola zima.
Ja osobne keď cestujem sám tak mi to je jedno, ale keď idem s priateľkou tak pri usporiadaní 1+1 moje stehná trpia, ke´d sa k nej chcem otočiť bokom.
Takže napríklad 246 a 247.
m@rtin
Žádný takový zákon, který by stanovoval to, že metro smí jezdit jen v tunelu, neexistuje!!!! Na začátku příštího roku bude v Praze otevřen první povrchový úsek, kde metro vyjede přímo na povrch. Bude se jednat o prodložení linky metra A do ze st. Skalka do stanice Malešická.
To, že metro v Praze jezdí pod zemí je především díky členitému terénu a zastavěnému centru památkami. To, že metro jezdí na Černém Mostě v tubuse je hlavně díky tomu, že si to vyřvali lidi ze sídliště Černý Most - nedovolili, aby jim jezdilo metro pod okny a hlavně tím tubusem chtěli mít i protihlukový val od výpadovky Chlumecké ul.