Andy: dnes rano naozaj nesli elektricky, pocul som, ze nejaky clovek sko(n)cil pod elektrickou...
Inac dnes vecer sa stala zaujimava udalost, ked na zeleznicom priecesti medzi Astronomickou a Vrakunou vytrvalo svietili cervene svetla podla mojich informacii asi od 22:00 minimalne do 23:30.
Autobusy na linkach 97 a 78 teda nechodili, pretoze sa vodici bali prejst na cervenu. Preslo iba zopar jedincov, ktorym uz koncila sluzba, ako sa vyjadril dispecer isli "na vlastne riziko". A preto ked niekto chcel ist linkou 97 do Petrzalky po 22:00 tak prvu a poslednu moznost mal ist autobusom, ktory isiel cca o 23:15 od piecestia.
Inac dnes vecer sa stala zaujimava udalost, ked na zeleznicom priecesti medzi Astronomickou a Vrakunou vytrvalo svietili cervene svetla podla mojich informacii asi od 22:00 minimalne do 23:30.
Autobusy na linkach 97 a 78 teda nechodili, pretoze sa vodici bali prejst na cervenu. Preslo iba zopar jedincov, ktorym uz koncila sluzba, ako sa vyjadril dispecer isli "na vlastne riziko". A preto ked niekto chcel ist linkou 97 do Petrzalky po 22:00 tak prvu a poslednu moznost mal ist autobusom, ktory isiel cca o 23:15 od piecestia.
Spectre
Takže.... Aj s Karosami sa to dá, ale musí byť dokonalá údržba (inak sa to rozpadne), dokonalé cesty (bohužiaľ, konštrukčné riešenie Karosy nie je na offroady) a hlavne dokonalá hustota spojov (ani kapacitne na tom Karosa nie je najlepšie)
Zhrnutie: Ak mi kúpia 500 nových Karôs B9xx, ktoré budú jazdiť s intervalom 2 min. a budú mať údržbu ako sa patrí, nepoviem ani slovo.......