ale ten Tam 232 co premava do DAnubie je pekny
skoda ze sa uz namiesto ikarusov a karos nenakupuju take kratke tam-y (v mestskej verzii)...
skoda ze sa uz namiesto ikarusov a karos nenakupuju take kratke tam-y (v mestskej verzii)...
Spectre
AJ KEBY TEN FEKÁLNY PODNIK KÚPIL XXX NOVÝCH TUTI-FRUTI NAJDRAHŠÍCH AUTOBUSOV, ČO BY BOLI, AJTAK BY SA ZACHVÍĽU ROZPADLI, TAKŽE O ČOM TO JE????