Reply on: man from the past #38118:
Tak potom poznam menovca Tiez taky Pan v starsich rokoch ☺ ....Ale jazdi este..Myslim teda ten Peto:)
Tym podstatnym kriteriom by mali byt miestne pomery, a logicka prislusnost nastupista k bodu, podla ktoreho je nazvana zastavka
Vševedko
V Prahe pracujem ako niečo úplne iného - MHD som opustil, peniaze treba na život:-). Ale stále robím svojho koníčka, len iného.