Reply on: man from the past #38115:
Milan Sebo?? Nie nahodou Peto?
Tym podstatnym kriteriom by mali byt miestne pomery, a logicka prislusnost nastupista k bodu, podla ktoreho je nazvana zastavka
hehe... blbe by bolo, keby si to zistil az na konecnej
Roca
Som studentom Vysokej skoly manazmentu v BRATISLAVE a tym padom aj drzitelom ISIC karty. Splnam podmienky denneho studia a VAZENY DOPRAVNY PODNIK ODMIETA aktivovanie studentskej zlavy NA TUTO KARTU!!! A TO LEN PRETO lebo som asi studentom Vysokej skoly manazmentu ktoru nema "SUPER" dopravny podnik v zozname???
HEJ VY Z DOPRAVNEHO PODNIKU, ROZMYSLAJTE TROSKU!!!