Reply on: yale #37060:
na druhej strane dokumentu pisu ze vozidla budu napajane z hornej trakcie... cize by si takto odporovali.. myslim ze Reming imlpikuje slovo shit. Aj ked idea mlynskych ako prestupu a trasa B je podla mna dobra... hoci s Ackom uz tak nesuhlasim
El Sergio
119(Vysehradska-OD Slimak)->rozdelena na 198(to akoze stryko) a 98(Holicska-OD Slimak=pozor,matka!)a trocha aj 94(nevlastnya teta?)->zlucena so 186
120(Kutlikova-Lignoprojekt)->skratena na 120(TECHNOPOL-Hrobonova)->skratena a precislovana na 186(TECHNOPOL-Bajkalska=pozor,otec!),mozno aj rozdelena na 186 a 67(nie som isty)->zlucena s 98
186+98->vznika paskvil 68->68 v dnesnej podobe(to jest cez Zimn..pardon,cez ST Arenu)!->????(radsej sa bat uz teraz! ? ).
Skuste vy daco take...! ? ? ☺