Reply on: spokojný čitateľ #36888:
Ona pre taký nový kvalitný a výkonný kĺbový antabus neplatí fyzika, takže nebude stáť v tých kolónach alebo ako to myslíš?
mozno v tuneli by boli supravy napajane z tretej kolajnice - napr. 750V DC...
El Sergio
No ale zase,za Starym mostom co?Tam si to uz ziada minimalne bager... ?
Ta Ovsistlinka-neviem ci je nutna vzhladom k poctu obyvatelov Ovsista,ale budiz.Ak by sa dalo na nu prestupit z tych dvoch prvych a isla by aj cez ASMN,beriem vsetkymi desiatimi!Ale zaroven tunel s mostom? ? Trochu nerealne,nemyslis?To uz skor vsetky (este nerealnejsie?). ?