Este ma napada v suvislosti s l-17. Neviem si uplne predstavit otacanie troch liniek v KV pocas spicky. A ak sa nemylim tak 9ky maju v rannej spicke vlozene spoje. ?
Dufam, ze to pojde niekto z vas chexnut a napise real stav.
Som mimo BA, inac by som to osobne preskumal... ?
Dufam, ze to pojde niekto z vas chexnut a napise real stav.
Som mimo BA, inac by som to osobne preskumal... ?
Pretoze argumentujes hlavne tym, ze sa to takto nerobilo
galiyosha
OK, uz sa k tejto teme nevyjadrujem, svoje argumenty som vylozil. Pockam si, co povedia ostatni. (Ak nieco povedia.)
S tym Balkanizatorom... Predpokladam, ze kazdy tu ma na zaklade svojich nazorov nejaku zakulisnu prezyvku. Ja svoju nepoznam (kludne mi ju prezrad, ja sa len potesim), Jcko si vysluzil Amosa, Igorko nasledne Vsevedka... Ty si znamy zastanca zbalkanizovanych vozidiel a momentalne sa stavias aj proti pokusom zaviest v DPB aspon akesi naznaky podnikoveho oblecenia. Nuz, myslim, ze je to celkom priamociare.