Tomas #36303: zase pozor, polokosela a nohavice su povinne! Na autobusoch obcas toleruju aj ine oblecenie, podobnej farby.
Pretoze argumentujes hlavne tym, ze sa to takto nerobilo
Som rad ze budu pracovnici vykonnej dopravnej sluzby vyzerat konecne ako-tak k svetu, a urcite aj cestujuci sa potom na nich budu pozerat trosku inac. A ako vodic si slusne vyzerajuci pracovny odev budem obliekat velmi rad
galiyosha
Opravujem teda svoj prispevok: "(...) vodic slusne obleceny v rovnosate poziva medzi substratom vacsiu vaznost, nez nadavajuca neupravena opica v tielku a trenkach. (Tym v _ziadnom_ pripade nechcem povedat, ze vsetci vodici DPB su nadavajuce neupravene opice v tielku a trenkach, ale najdu sa aj taki.)"