Este ma napada v suvislosti s l-17. Neviem si uplne predstavit otacanie troch liniek v KV pocas spicky. A ak sa nemylim tak 9ky maju v rannej spicke vlozene spoje. ?
Dufam, ze to pojde niekto z vas chexnut a napise real stav.
Som mimo BA, inac by som to osobne preskumal... ?
Dufam, ze to pojde niekto z vas chexnut a napise real stav.
Som mimo BA, inac by som to osobne preskumal... ?
Pretoze argumentujes hlavne tym, ze sa to takto nerobilo
SDF
http://www.dpb.sk/sutaz/vyzvy/2004_0135vuszjt.doc
Co ktomu dodat, dufam, ze kosele budu pekne... ? ?