Moje riesenie je L7 do KV nastalo. Pravda, chcelo by to vzkm ale tento bordel je hrozny.
Jednoducho by to bola jednotka po Jesenskeho

Stale si vsak stojim za nazorom, ze na trojkolajnej konecnej je vhodnejsie mazanie od kolajnice, pretoze aj s tymi 30timi tramvajami by to mohlo vyjst tak, ze by nejaka kolajnica ostala "nasucho" ?
Nemozes najskor spravit 5 liniek a az potom prestupne uzly 
Dre@mer