Reply on: ... (VAP) #29640:
Nie, nemaju. Ale z mesta spojenie s Kramarmi mas (Bajkalska 204, ASMN 206 + pripadny prestup), kdezto z Patronky dnes okrem 49 neexistuje. Opat opakujem: neobhajujem sucasny stav. Ale pokial nebude zatrolejovany aj smer Vojenska nemocnica - Patronka - Kramare, nemam pocit, ze existuje lepsie riesenie. Pokial ale niekto napise, ze solo trolejbus, ktory by robil dany polokruh NOU - Kramare - Patronka - Vojenska nemocnica - Kramare - NOU bude viac postradatelni ako jedno solo z Krasnan, som kludne za zrusenie 49 a vytvorenie tejto polokruznej linky, nech si ludia lozia tym smradlavym podchodom. (Osobne zastavku Patronka povazujem za tu uplne najodpornejsiu v celom meste a k smrti nerad na nej prestupujem, vystupujem ci nastupujem.)

Vladimír
Re #29631 fobust: No dnes je, ale keby bola L49 alias 211 polookruh, nebol by.
Re #29634 ... (VAP): Zaujímavá úvaha
Re #29635: Tomu som celkom neporozumel. Myslel si, že každý druhý, tretí spoj L30 by nešiel cez Patrónku, ale okolo vojenskej nemocnice?