pripajam sa k navrhu. aj nazov by som vedel: pamätny den rovnania vlniteho plechu na k2 a vlnenia hladkeho cela na k2s po predoslom macani k2 do cokoladovych gulocok... ani to nie je zlozite, vsak nie??? alebo hej?
Tak najvyssia bola tusim ta posledna... ?

Papyr
To DPB fakt nema tych 10-15 milionov Sk na zatrolejovanie tohto useku?
Ad cislovanie duobusov: to, ako si duobusovu linku ocisluje DPB, je vcelku nepodstatne, aj ked od nich sa da ocakavat aj zhovadilost typu "linka 601". Ale... ako by sa k nim spraval Drahovy urad? Povazoval by sa duobus (trolejbus s plnohodnotnym dieselom) za drazne alebo cestne vozidlo? Teda, stacilo by mu evidencne cislo DPB, alebo by potreboval riadnu SPZ?