Reply on: Etienne #29568:
No sklamem ta, lebo v rodine mame staru Karosu o , ktoru soom sa staral a robil som na nej rekonstrukcie 
A co sa tyka tych cien podla mna sa zdaju celkom dobre na to, ze maju najazdene tak malo vzkm a su v takom dobrom stave
) nebol Ty, ale iMHD to takisto určite nebolo, keďže je to nezávislá webová stránka tvorená voľné združením nadšencov.
? ?
Etienne
Tieto stránky NIE SÚ stránkami Dopravného podniku Bratislava, a.s., preto pripomienky ku kvalite MHD v Bratislave adresuj na adresu DPB, a.s., prípadne na bratislavský magistrát.