Reply on: spokojný čitateľ #28896:
Ano a bude ti vyskakovat banner...
Lokality si odhadol spravne, kvoli dlzke som sem pastol len priame URL obrazkov, fotky su zo sekcie Fotografie, Trolejové vedenie.

Ked ho dokoncia, dam vediet, myslimze na to caka dost ludi, a nielen zo Slovenska ☺ 
Kvalita cestovania sa zdrazenim zhorsi, pretoze MHD bude vyuzivat menej ludi a tym padom nebude musiet premavat tolko spojov.
galiyosha
Re #28875 ufo: Oni by sa mozno aj pokusili, keby vedeli, ze budu mat zaruceny odbyt. Navyse, ak ta elektricka bude mat skutocne otocne podvozky a stale bude lacnejsia, nez konkurencne 100% NP vyrobky s pevnymi, tak tu 100% NP rad obetujem.