http://app.uhisoft.hu/album/pict.php?album=&page=984&pict=64279
cool ? dosť dobrý nápad.
cool ? dosť dobrý nápad.
Ale o EU bude skor scifi za 12 minut na webe


Túto sezónu sa bude naďalej šialene prechádzať cez Einsteinovu.
Okrem toho, medzistaničné vzdialenosti Šafárikovo nám. - zastávka pri sade - Jungmannova sú podobné ako pri ostatných pravdepodobných petržalských zastávkach. Keby tam tá zastávka nebola, bola by tam príliš veľká medzera, keď vezmeme do úvahy, že priľahlé územie bude určite v najbližších rokoch využívané čoraz intenzívnejšie.
Bezne tade chodievam.
galiyosha