Reply on: S499.1023 #27359:
Áno, je fakt, že majú zastaralé vozy, ale to je vec financii. Samozrejme, aj ja by som si na tých tratiach vedel predstaviť čo ja viem Desirá namiesto 50 - ročných 830, ale vieš ako, keď nie sú peniaze.... ? Je fakt, že BRKS nejazdí cez víkend, to považujem za veľké mínus. ? ?
bigmac
lajstro, ktore si medzi sebou pisu energetici. prikaz na vypnutie niecoho pod napatim. v d2 to nehladaj, skor v nejakej stn 341xxx...