bigmac: Nevies, dari sa im aj v splesnovani 6401 vo vozovni alebo sa to uz opravilo?

Uz vidim, ako by nieco take prebiehalo v DPB.... Vlastne nijak, lebo ziane informacne stredisko neexistuje... A keby aj existovalo, tak ta pani co by tam bola, by ani nevedela co je to elektricka... A keby vedela, tak jej nikto nepovie, kde premava. A keby aj povedal, tak ona by nevedela co je to 3/5. A keby aj vedela, tak by si to nemala kde pozriet. :-)))
Ako OR tak aj ET ma svoje vyhody...
COLOR
1. Podla mna to maju za tyzden skoro hotove
2. Videl si to priestranstvo pred Ministerstvom ZP? Tam behali s furikmi medzi PARKUJUCIMI AUTAMI! ?