Reply on: bigmac #26909:
No aspoň jednu výhodu tá trafika má - nakúpil som tam obrovské množstvo zlacnených publikácii "100 rokov MHD v Bratislave po 35,- SKK, ktoré som potom v ČR výhodne speňažil ? .I.

Uz vidim, ako by nieco take prebiehalo v DPB.... Vlastne nijak, lebo ziane informacne stredisko neexistuje... A keby aj existovalo, tak ta pani co by tam bola, by ani nevedela co je to elektricka... A keby vedela, tak jej nikto nepovie, kde premava. A keby aj povedal, tak ona by nevedela co je to 3/5. A keby aj vedela, tak by si to nemala kde pozriet. :-)))
COLOR
Tak Ti poviem -> pockaj si kym burka skonci, OR zdrazuje SMS do zahranicia, znevyhodnuje SMS, ET zas okradol ludi v Rulete, zdrazel sluzby, vyvadza blbosti... Pockal by som. Prima oproti EASY nema z mojho pohladu ziadne vyhody, leda ak mas znamych v OR.
Sorrac all za OT! ?