gypista: pekna reklama 
Ked budem mat pred poslednou pisomkou zase 30% tak sa ozvem (:

Ked budem mat pred poslednou pisomkou zase 30% tak sa ozvem (:


Toto leto sa spravi iba Kapucinska.

O tych rekonstruckiach na zobojsmernenie T4 som pocul, ale este nic nevidel. Keby sme mali K5AR, tak mame pokoj.
fobust
Tak by hadam aj mohli rozvietit, ked tam uz netzateka.