Reply on: tr3mp #25863:
My sme to prešli kedysi dávno celé ešte s dvoma kolegami z DP cestou z darovani krvi na Partizánskej:-). A potom sme priamo v tuneli veľa pekne popili a nakoniec sme vyliezli zo Žižkovej k parlamentu (vtedy ešte len stavbe:-) ). Chodba bola plná humusu, zdochnutých holubov a iných lahôdok ale prejsť sa dala celá. Dnes sa už myslím do tunela nedá vyjsť:-(.I.
Tomáš nie je Tomi '-)
fobust
Tu ide aj o to, ze vodici by to nemuseli pochopit, dalej sa ihned najde dovod s vyhybkami, lebo pantografy su moc daleko a suprava by mozno sama sebe podhodila vyhybku, dalej (neviem presne ako je to elektricky zapojene) co ak by vodic zabudol otocit reverz a supravu by roztrhol.