Reply on: Tomi #25831:
uz som to raz (tusim) videl - akurat neviem, kde je ta stolna na Palisady (vzdy ked tadial idem elinou som nacapeny na okno, no nikdy som si ju este nevsimol
)...
)...
Iba Praha akosi vypadava mimo toho... Asi preto ze ste tam mali najprv konku a ta proste musela byt na 1435-ke. Detto Vieden.



. Do Bratislavy radsej nie. Tie podvozky vyzeraju ako CKD.
:
Sarko
A všimol si si, že na záhrebských T4 chýbajú v súprave vpredu a vzadu spriahadlá?
Inak len pred necelým rokom premávali súpravy T3PX v Plzni:
http://tramvaje.plzenskamhd.net/bulvar7/264-287p.jpg
http://tramvaje.plzenskamhd.net/bulvar7/264-287-2p.jpg
http://tramvaje.plzenskamhd.net/bulvar7/276-277-PX-1p.jpg
http://tramvaje.plzenskamhd.net/bulvar7/276-277-PX-2p.jpg
http://tramvaje.plzenskamhd.net/bulvar7/264-249-PX-1p.jpg
http://tramvaje.plzenskamhd.net/bulvar7/262-263-PX-1p.jpg
http://tramvaje.plzenskamhd.net/bulvar7/217-218-PXp.jpg