Reply on: bobitwo #258064:
Ono najst zle oznacene krizovatky nieje na slovensku vobec problem bohuzial. Napriklad v "sirsom centre" Bratislavy za Istropolisom krizovatka Kukucinova x Skultetyho - tam chyba oznacenie hlavnej cesty co si pamatam a je iba daj prednost v jazde .https://maps.app.goo.gl/2vwDTikNnVvtQWLZA
https://maps.app.goo.gl/rDWnzuLqc7hzoNtb8
Inak na romanovej som nikdy nemal pocit ze bola zle znacena znackami, ak ked skor po pamati chodim, ale vyrazny bordel v ciarach skombinovany s parkovanim v pruhu pri DK.

irizar
Argumentujes Rakuskom, ja ti pre zmenu mozem oponovat Skandinaviou, kde je to presne ako u nas a s pristupom "ziadna znacka - frcim dalej" sposobis nehodu hned v prvej dedine.