Reply on: Pavuk #258040:
Lenže to sú tie naše super napísané pravidlá, že parkovisko je obvykle miesto mimo cesty, a teda pri pripájaní z parkoviska by si mal dať automaticky prednosť tým čo idú po ceste - bez ohľadu na pravú ruku. Akurát za volantom nie je priestor na podrobnú analýzu právneho a stavebného stavu, že či odbočka XY je vedľajšia cesta alebo miesto mimo cesty, preto by mali byť križovatky nejako označené.
Pavuk
nebolo to preto, že sa oba pruhy ( myslím jazdný pruh od Rondla a jazdný pruh od kragujevskej spájali do jedného) a zbytok vozovky bol vyšrafovaný?" Tak ako bol kedysi Rondel?