A podla mna vacsinou ti co hovoria o tom ake su zbytocne dobre intervaly, ze nieco uplne staci, tak najradsej by sa tesili ak by nieco islo dvakrat za den, a aby to tu bolo ako v Rusku. Na Rusku ocenujem to, ze je tam stabilita, ze sa tam zbytocne nemenia kazdy rok predstavitelia a ano, povazujem ich za vojnovych zlocincov za rozputanie vojny proti Ukrajine.
keď je X situácií, keď sprava prednosť nedávaš? To kto tu neovláda vyhlášku???" - na neoznačenej križovatke značkami a bez určenia predností platí prednosť zprava. Evidentne s tým máš problem. Ak bez značky nevieš vyhodnotiť že si v križovatke, je na čase vrátiť vodičák.
.
david11