Reply on: bobitwo #258004:
Tak už ma ne..r! Teraz konkrétne - čo z môjho príspevku svedčí o tom, že mám vrátiť vodičák? Si vodič profesionál alebo amatér? Ak amatér, koľko rokov jazdíš a koľko km si najazdil? A o psychike vieš úplné h...o! Pre teba sú predpisy niečo ako posvätná krava a je ti jedno, ak v praxi nefungujú.
15 minútový lístok za cenu 30 minútového. Slovami Horsta Fuchsa "a to se vyplatí"
Ma178rek
Keby ide v 2 trasách a to Dubravka-Safko a naspäť
A následne druhá centrum-Blumental (kvôli prestupom)-Zlate piesky