Spomínam si na linku 64 v roku 2011. Vtedy som chodil do školy na Drotársku cestu priamo spojom číslo 41. Potom ho však zrušili a zaviedli zbytočnú linku 64. Tá chodila z Trnavského mýta už zmeškaná, kvôli čomu sme nestíhali prípoj na linku 41. Ten na nás, samozrejme, nikdy nepočkal a ušiel nám priamo pred nosom – bola to naša každodenná skúsenosť. Po množstve sťažností našťastie vrátili aspoň časť odchodov linky 41 v určitých intervaloch späť na Hlavnú stanicu. Odvtedy už linku 64 takmer nikto nevyužíval a chvalabohu ju nakoniec úplne zrušili.
Uvedomuješ si, že toto nie je EČV? A že to, čo si napísal v tomto poslednom príspevku je úplne niečo iné, než čo si napísal vtedy? Preto nás učiteľky na ZŠ učili, aby sme sa vyjadrovali celými vetami.
Chcel som urobiť bratislavský náter do Garrysmodu a poprosil som aby mi niekto poslal obrázok na ktorom sú uvedené čísla v Bratislavskom fonte, myslel som tento obrázok
To je účelová linka ...
Aká je definícia najzbytocnejsej linky??
Dal by som tam napríklad vlakovú linku 155 cca z roku 2007 alebo 156 z januára 2010...
Mohla by súdružka Saková tieto preklady konečne zrušiť ako súčasť galaktických prorastových opatrení. Nech si na úrade dokumenty v roku 2026 naskenujú a preložia dostupnými softvérovými nástrojmi ak potrebujú.
Český jazyk sa pokladá za rovnocenný so štátnym jazykom, t.j. preklady z češtiny nie sú potrebné. Ale tento príklad ukazuje na to, že interpretácia zákonov a predpisov je nesúrodá a záleži na konkrétnych úradníkoch.
Najskôr išlo o to, že tetuška za okienkom taký diplom nemá, tak sa rozhodla robiť prieky.
mku81