Reply on: Ike #256864:
Videl som také mestá, kde majú ukončené regionálne autobusy na okraji mesta. A potom tam veľa ľudí prestupuje na iné formy dopravy obvykle s cestovnou rýchlosťou nad 30 kmh...
/irony
(nemusi to byt suteren toho oc). proste pri vymyslani pripadnej nahrady za autobusovu stanicu na nivach by sa malo mysliet aj na to, ze nie kazdy cestujuci zacina ci konci priamo v BA, najma pri dialkovych spojoch.
Pajo