Reply on: Ike #256864:
Videl som také mestá, kde majú ukončené regionálne autobusy na okraji mesta. A potom tam veľa ľudí prestupuje na iné formy dopravy obvykle s cestovnou rýchlosťou nad 30 kmh...
/irony
(nemusi to byt suteren toho oc). proste pri vymyslani pripadnej nahrady za autobusovu stanicu na nivach by sa malo mysliet aj na to, ze nie kazdy cestujuci zacina ci konci priamo v BA, najma pri dialkovych spojoch.
Ike
ešte sa ti nikdy nestalo, že si niečo chcel/potreboval a keď si zistil, koľko to stojí, tak si zmenil názor alebo siahol po alternatíve?
BSK má rozpočet. Na jednej strane by zrejme chceli voziť ľudí na stanicu, lebo je to tradícia, ľudia sa toho dožadujú a do toho vstupuje faktor volieb, na druhej strane objektívne zachádzanie na stanicu potrebné asi nie je... A tretia strana je rozpočet, kde už dnes doprava "kradne" financie zo školstva a zdravotníctva.