Reply on: 810zssk #256290:
No neviem... väčšina išla z letiska tym ZV zrejme. Keby tam si počkajú 15 min., tak tam dokraca dalsi dav, a nasledujuci spoj teda opat bude mat problem zobrat ludi uz z letiska. No a z Avionu medzitým ich zobrala 63 do mesta.
Ma178rek
Áno tá 96 nemala až taký dopyt ale určite by zobrala časť cestujúcich a hlavne na Hraničnej/Pažítkovej je prestup na hrane k autobuske
Interval 7-8 minút z letiska by bol dostačujúci