Reply on: samkoh #256170:
Linka 13 stála v zadnej časti zastávky na Štúrovej:https://imhd.sk/ba/galeria-media/188155/
Približne ako vidno sólo T3, tak v tom mieste. Iba linka 13 tam stála. Ostatné linky stáli vpredu, už za výhybkou:
https://imhd.sk/ba/galeria-media/4592/
V tej búdke na prvej fotke sedela obsluha výhybky. Pamätám si tam nehodu, kedy obsluha zabudla prestaviť výhybku a voz idúci zo Špitálskej sa tam zrazil s vozom idúcim na Špitálsku, ktorý na výhybke ale nešiel do odbočky, ale omylom rovno.
triskaidekafobia
Lebo teraz je to už zmätok. Pamätám na jednotný interval všetkých električiek, teraz má už každá iný…