Reply on: pharel #248852:
LLLEEBO !
cheers
: "podľa vyjadrenia príslušnej prevádzky električiek sa vodiči pri obsluhe o.i. riadia aj internými predpismi, ako napr. Dopravný a návestný predpis pre električkovú dopravu D1/1."
Ike
A je pravda, že ak si zmažem slovenský text, tak som mal s niekotrými časťami problém z vecného hľadiska. Napr. prvý bod, kde sa miešajú services s routes a potom Vianoce (čo sú all other?) Silvester je značne odlišný.
A aj v slovenčine je nejasné, čo sú nočné hodiny pre linku 9.